Rate this post

Společnost Bytes HT, spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Horšovský Týn, okres Domažlice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Bytes HT, spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Bytes HT, spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Horšovský Týn, Velké Předměstí, Pivovarská 22, PSČ 34601
Datum vzniku společnosti: 08.06.2000
IČO: 25246097

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Domažlice
Obec: Horšovský Týn

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Výstavba bytových a nebytových budov, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Máte zkušenosti s firmou Bytes HT, spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže