Rate this post

Společnost Buzzing Yellow Lines s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Čehovice, okres Prostějov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Buzzing Yellow Lines s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Buzzing Yellow Lines s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Čehovice 24, PSČ 79821
Datum vzniku společnosti: 21.01.2009
IČO: 28322541

Mapa:

Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Prostějov
Obec: Čehovice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Činnosti v oblasti nemovitostí, Výroba, přenos a rozvod elektřiny, Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

Máte zkušenosti s firmou Buzzing Yellow Lines s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024