Rate this post

Společnost BPS Ptení s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Lešany, okres Prostějov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BPS Ptení s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BPS Ptení s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Lešany 173, PSČ 79842
Datum vzniku společnosti: 30.01.2014
IČO: 2601923

Mapa:

Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Prostějov
Obec: Lešany

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba strojů a zařízení j. n., Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n., Univerzální administrativní činnosti, ,

Máte zkušenosti s firmou BPS Ptení s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024