Rate this post

Společnost Bleil Invest s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Plzeň 3, okres Plzeň-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Bleil Invest s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Bleil Invest s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Plzeň, Východní Předměstí (Plzeň 3), Denisovo nábřeží 2568/6, PSČ 30100
Datum vzniku společnosti: 15.06.2009
IČO: 29072280

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-město
Obec: Plzeň 3

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba pryžových a plastových výrobků, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě, Ubytování

Máte zkušenosti s firmou Bleil Invest s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024