Rate this post

Společnost Benešovská teplárenská společnost,s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Benešov nad Ploučnicí, okres Děčín nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Benešovská teplárenská společnost,s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Benešovská teplárenská společnost,s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Benešov nad Ploučnicí, náměstí Míru 17, PSČ 40722
Datum vzniku společnosti: 19.12.1996
IČO: 25013530

Mapa:

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Děčín
Obec: Benešov nad Ploučnicí

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, , ,

Máte zkušenosti s firmou Benešovská teplárenská společnost,s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže