Rate this post

Společnost BG-ENERGY a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 1, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BG-ENERGY a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BG-ENERGY a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Staré Město, Národní 364/39, PSČ 11000
Datum vzniku společnosti: 28.05.2002
IČO: 26286955

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 1

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba plynu; rozvod plynných paliv prostřednictvím sítí
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Výroba elektřiny, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách, Ostatní ubytování, Nespecializovaný velkoobchod

Máte zkušenosti s firmou BG-ENERGY a.s.? Napište nám je do komentářů níže