Rate this post

Společnost Bela Solar s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Měnín, okres Brno-venkov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Bela Solar s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Bela Solar s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Měnín 483, PSČ 66457
Datum vzniku společnosti: 20.01.2009
IČO: 28322436

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-venkov
Obec: Měnín

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Činnosti v oblasti nemovitostí, Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení,

Máte zkušenosti s firmou Bela Solar s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže