Rate this post

Společnost BaPa Helios energia s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Přerov, okres Přerov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BaPa Helios energia s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BaPa Helios energia s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Přerov, Přerov I-Město, Kosmákova 1410/49, PSČ 75002
Datum vzniku společnosti: 26.02.2010
IČO: 29205646

Mapa:

Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Přerov
Obec: Přerov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Nespecializovaný velkoobchod,

Máte zkušenosti s firmou BaPa Helios energia s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024