Rate this post

Společnost Amesbury – R1 Chrastany s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha-Zličín, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Amesbury – R1 Chrastany s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Amesbury – R1 Chrastany s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Zličín, Na Radosti 399, PSČ 15521
Datum vzniku společnosti: 08.03.2006
IČO: 27430014

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha-Zličín

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu
Vedlejší činnosti firmy: Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Poradenství v oblasti řízení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Reklamní činnosti, Administrativní a kancelářské činnosti

Máte zkušenosti s firmou Amesbury – R1 Chrastany s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže