Rate this post

Společnost ALFA REGULA ,s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 6, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ALFA REGULA ,s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ALFA REGULA ,s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha 6,Liboc, U stanice 83/3, PSČ 16100
Datum vzniku společnosti: 20.05.1998
IČO: 25668633

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 6

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Činnosti v oblasti informačních technologií, Opravy elektrických zařízení, Výroba počítačů a periferních zařízení, Výroba komunikačních zařízení, Nespecializovaný velkoobchod

Máte zkušenosti s firmou ALFA REGULA ,s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže