Rate this post

Společnost ALTENERG s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Lom, okres Most nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ALTENERG s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ALTENERG s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Lom, Loučná, Tyršova stezka 190, PSČ 43511
Datum vzniku společnosti: 25.11.2005
IČO: 27281922

Mapa:

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Most
Obec: Lom

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, Nespecializovaný velkoobchod, ,

Máte zkušenosti s firmou ALTENERG s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024