Rate this post

Společnost ABATUS s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 7, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ABATUS s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ABATUS s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Holešovice (Praha 7), Jankovcova 1535/2A, PSČ 17000
Datum vzniku společnosti: 21.10.2015
IČO: 4481020

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 7

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Administrativní a kancelářské činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení

Máte zkušenosti s firmou ABATUS s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024