Rate this post

Společnost A.En. CZ, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Brno-střed, okres Brno-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. A.En. CZ, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností A.En. CZ, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brno, Černá Pole (Brno-střed), Lidická 2006/26, PSČ 60200
Datum vzniku společnosti: 28.02.2006
IČO: 27677982

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno-střed

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Informační a komunikační činnosti, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výzkum a vývoj, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Ostatní výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd, Poradenství v oblasti informačních technologií

Máte zkušenosti s firmou A.En. CZ, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže