4.5/5 - (6 votes)

Jediným dodavatelem se stoprocentním podílem zelené energie je společnost Nano Energies. Každým rokem je tento podíl přímo potvrzen známou auditorskou firmou Price Waterhouse Coopers, s.r.o. známou spíše pod zkratkou PWC. Jedná se tedy prakticky o lídra v dodávkách čistě ekologicky vzniklé energie.

Mimo jiné dokáže Nano Energies překvapit i velmi nízkou cenou. Na to, že poskytuje prakticky pouze ekologickou energii, může jít s celkovou cenou značně dolů. Překonává i většinu standardních konvenčních energetických zdrojů, mezi něž se řadí uhlí nebo jádro. Spolehnout se zákazníci mohou na výhodné podmínky a standardní fixaci smlouvy fixované na určité období.

Nevýhodou Nano Energies je pouze fakt, že energii dodává pouze minimálnímu počtu odběrných míst. Jedná se pouze o několik tisíc zákazníků. Nano Energies totiž také neinvestuje do žádné velké masivní reklamní kampaně, jako je tomu u konkurence. Nano Energies je členem Unie elektromobility a patří také mezi oficiální partnery slavné automobilové značky BMW.

Naposledy upraveno: 31.3.2017

Štítky: