Nano Energies zkušenosti, recenze a diskuze

4.5/5 - (6 votes)

Jediným dodavatelem se stoprocentním podílem zelené energie je společnost Nano Energies. Každým rokem je tento podíl přímo potvrzen známou auditorskou firmou Price Waterhouse Coopers, s.r.o. známou spíše pod zkratkou PWC. Jedná se tedy prakticky o lídra v dodávkách čistě ekologicky vzniklé energie.

Mimo jiné dokáže Nano Energies překvapit i velmi nízkou cenou. Na to, že poskytuje prakticky pouze ekologickou energii, může jít s celkovou cenou značně dolů. Překonává i většinu standardních konvenčních energetických zdrojů, mezi něž se řadí uhlí nebo jádro. Spolehnout se zákazníci mohou na výhodné podmínky a standardní fixaci smlouvy fixované na určité období.

Nevýhodou Nano Energies je pouze fakt, že energii dodává pouze minimálnímu počtu odběrných míst. Jedná se pouze o několik tisíc zákazníků. Nano Energies totiž také neinvestuje do žádné velké masivní reklamní kampaně, jako je tomu u konkurence. Nano Energies je členem Unie elektromobility a patří také mezi oficiální partnery slavné automobilové značky BMW.

36 komentářů

 1. Ani 4 měsíce po podpisu smlouvy a 2 urgencích nedorazila slíbená poukázka IKEA z akce elektrinanazeleno.cz.
  Tak nevím, někde zakletá chyba, nikomu ji nedávají, nestíhají, klamavá reklama?

 2. Nejprve jsem měl několik let dobré zkušenosti, ale od pádu Bohemia Energy zřejmě nezvládají nápor potenciálních nových zákazníků a nejsou schopni ani zpracovat nabídku dodávek plynu, ani vystavit srozumitelné vyúčtování roční spotřeby elektřiny a na urgence nereagují. Proto od 1.3. přecházím k jinému dodavateli.

  1. asi jste udělal dobře protože jsem dostal rozpis záloh od října a ty jsou o 400% vyšší nežli před rokem

 3. S Nano Green mám výbornou zkušenost. Vyzkoušel jsem více dodavatelů a zatím Nano vychází nejlépe. Změnu dodavatelů zvládli, vše funguje jak má. O pár desetikorun vyšší záloha je vzhledem ke 100% dodávce z obnovitelných zdrojů naprosto v pohodě. Rozhodně doporučuji.

 4. Komunikace se zákazníkem žádná, od r. 2016 máme smlouvu, ale dodávat energii firma dodnes nezačala. Zapomněli v řádném termínu dát výpověď stávajícímu dodavateli! Omluva žádná! Pokud bychom sami nevolali a nezajímali se o stav přechodu k nano energies tak nevíme nic! Pokud se rozhodnete přejít k nano energies výpověď stávajícímu dodavateli si podejte sami, předejdete problémům. Firma by si měla víc vážit zákazníka a lépe vybírat své zaměstnance! Nemůžu hodnotit ceny, ale firma zatím nejhorší zkušenost.

 5. Jediné co mi nebylo po chuti byl jejich podomák, nebyl mi sympatický, takovej mladej bulík, ale ceny mi nabídl dobrý, jenže jemu jsem nechtěl nic podepisovat, tak jsem si dal čas na rozmyšlenou a když mi pak od nich volala nějaka slečna, tak jsem se domluvil s ní a ta se pak o všechno postarala…

 6. Mají je rodiče a moc si je pochvalují, já jsem v podnájmu, smlouva je na majitele, takže bohužel nemohu změnit dodavatele ale je to škoda, taky bych je brala, když vidím, kolik našim vždy vrací

 7. Firma nám poskytla přívětivou cenovou nabídku, kterou máme na stavenou jak doma, tak dalších dvou odběrných místech.

 8. 100 lidí / 100 zkušeností… naše zkušenost prozatím dobrá. Doplatky zatím žádné, ba naopak 3000,- v plusu,

 9. Celkem sympatická menší firma, s rozumnými smluvními podmínkami a krátkou výpovědní lhůtou. Zatím jsem spokojena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *