MND a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

MND a.s. zkušenosti, recenze a diskuze
4.6 (91.11%) 9

Největší českou těžební společností ropy a plynu je MND a.s. Moravské naftové doly, jak zní plný název firmy, mají ve svém oboru tradici delší než 100 let. Plyn, jejž přímo vytěží, následně prodávají jak velkoodběratelům, tak i domácnostem. Z první ruky dostávají zákazníci nejen plyn, ale odebírat mohou také výhodně elektřinu.

MND a.s. je členem velké skupiny MND, jež pracuje v oboru výzkumu a těžby uhlovodíků nejen v ČR, ale i v některých zahraničních zemích. Jsou jimi především Rusko, Gruzie, Německo a Ukrajina. Své služby tato velká skupina poskytuje svým zákazníků i v Rakousku, na Slovensku, v Rumunsku anebo Německu.

Za dobu svého fungování získala MND a.s. nepřeberné množství zkušeností. V podstatě začala působit na trhu již v roce 1913. Právě tehdy se začalo s těžbou plynu na Moravě. MND je mimo jiné také členem velké skupiny KKCG. její součástí jsou mimo jiné i další známé firmy jako cestovní kanceláře Fischer a NEV-DAMA či loterijní společnost Sazka.Napište vaše zkušenosti s touto firmou:

8 Responses to MND a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

 1. Pavel napsal:

  Nerozumím tomu, co zde ostatní píšou. Možná konkurence nebo nevim jak si to vysvětlit, ale za mě je vše v pořádku a vše tak, jak jsme se s operátorem domluvili. Už jsme u nich druhým rokem, takže i vyúčtování mám, a opravdu jsme ušetřili. Na elektřině cca 1000 kč a na plynu 3500. A hlavně dokumenty včetně VOP přehledný, jasný a srozumitelný. Za mě palec nahoru, a jestli váháte, tak jen do toho.

 2. Fanda napsal:

  Musím říct ze me kontaktoval pan od mnd a naprostá spokojenost. Nejdriv jsem měnit nechtěl, přesto jsem to zkusil a super… takový přístup jsem dlouhou neviděl.. za me doporučuju 🙂

 3. Anonym napsal:

  Taky si myslím 🙂

 4. Láda napsal:

  Musim se přidat a říct,že společnost MND je nespolehlivá a neschopná.
  Chtěl jsem přejít k MND a ušetřit a málem jsem zaplatil pokutu za odstoupení smlouvy u stavající společnosti.
  Píšou,že všechno zařídí za Vás a nedokažou si přečíst ani smlouvy.
  Dávej te si na ně pozor!!!!

 5. Jana napsal:

  přešla jsem s elektřinou od konkurence a byla jsem překvapena spotřebu jsem si spočítala sama a na faktuře to sedělo a těší mě že si můžu spotřebu hlídat přes net, můžu jen doporučit

 6. Jolana napsal:

  Bohužel musím konstatovat, že je to společnost nekorektní, arogantní a poškodila nás jako své potenciální zákazníky.
  Nás dostala do velmi nepříjemné situace.
  Vůbec neodpovídali na maily a dokonce jsem se nedovolala ani na bezplatnou linku po 3 dny, dále i přestože jsem je žádala, aby mi sdělili stav a jejich zájem o můj přechod k nim, dokud jde s věcí něco udělat, nereagovali. Až téměř po měsíci mi přišlo ujištění, že se o přestupu jedná a že je vše v pořádku. Pak přišlo plno výmluv.
  Dnes mi telefonicky sdělili, že to nestihli.

 7. Petr napsal:

  Ceny levnější, než konkurence, online si vyřídím 70% věcí, přičemž kladně hodnotím vychytávky jako kontrolu spotřeby nebo srovnání spotřeby s aktuálními zálohami – které pak můžu hned změnit. Mám dobu neurčitou, bez smluvních sankcí. Infolinka zcela zdarma, vždy pohotový a ochotný člověk na druhém konci a navíc zvedají telefony i o víkendu i v pozdních večerních hodinách + nejsou přetížení. Bohužel snaží se získat více zákazníků, takže volají do neznáma, ale osobně je můžu jen doporučit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.