MND a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

MND a.s. zkušenosti, recenze a diskuze
4.5 (90%) 4

Největší českou těžební společností ropy a plynu je MND a.s. Moravské naftové doly, jak zní plný název firmy, mají ve svém oboru tradici delší než 100 let. Plyn, jejž přímo vytěží, následně prodávají jak velkoodběratelům, tak i domácnostem. Z první ruky dostávají zákazníci nejen plyn, ale odebírat mohou také výhodně elektřinu.

MND a.s. je členem velké skupiny MND, jež pracuje v oboru výzkumu a těžby uhlovodíků nejen v ČR, ale i v některých zahraničních zemích. Jsou jimi především Rusko, Gruzie, Německo a Ukrajina. Své služby tato velká skupina poskytuje svým zákazníků i v Rakousku, na Slovensku, v Rumunsku anebo Německu.

Za dobu svého fungování získala MND a.s. nepřeberné množství zkušeností. V podstatě začala působit na trhu již v roce 1913. Právě tehdy se začalo s těžbou plynu na Moravě. MND je mimo jiné také členem velké skupiny KKCG. její součástí jsou mimo jiné i další známé firmy jako cestovní kanceláře Fischer a NEV-DAMA či loterijní společnost Sazka.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.czNapište vaše zkušenosti s touto firmou:

6 Responses to MND a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

 1. Anonym napsal:

  Taky si myslím 🙂

 2. Láda napsal:

  Musim se přidat a říct,že společnost MND je nespolehlivá a neschopná.
  Chtěl jsem přejít k MND a ušetřit a málem jsem zaplatil pokutu za odstoupení smlouvy u stavající společnosti.
  Píšou,že všechno zařídí za Vás a nedokažou si přečíst ani smlouvy.
  Dávej te si na ně pozor!!!!

 3. Jana napsal:

  přešla jsem s elektřinou od konkurence a byla jsem překvapena spotřebu jsem si spočítala sama a na faktuře to sedělo a těší mě že si můžu spotřebu hlídat přes net, můžu jen doporučit

 4. Jolana napsal:

  Bohužel musím konstatovat, že je to společnost nekorektní, arogantní a poškodila nás jako své potenciální zákazníky.
  Nás dostala do velmi nepříjemné situace.
  Vůbec neodpovídali na maily a dokonce jsem se nedovolala ani na bezplatnou linku po 3 dny, dále i přestože jsem je žádala, aby mi sdělili stav a jejich zájem o můj přechod k nim, dokud jde s věcí něco udělat, nereagovali. Až téměř po měsíci mi přišlo ujištění, že se o přestupu jedná a že je vše v pořádku. Pak přišlo plno výmluv.
  Dnes mi telefonicky sdělili, že to nestihli.

 5. Petr napsal:

  Ceny levnější, než konkurence, online si vyřídím 70% věcí, přičemž kladně hodnotím vychytávky jako kontrolu spotřeby nebo srovnání spotřeby s aktuálními zálohami – které pak můžu hned změnit. Mám dobu neurčitou, bez smluvních sankcí. Infolinka zcela zdarma, vždy pohotový a ochotný člověk na druhém konci a navíc zvedají telefony i o víkendu i v pozdních večerních hodinách + nejsou přetížení. Bohužel snaží se získat více zákazníků, takže volají do neznáma, ale osobně je můžu jen doporučit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.