Rate this post

Společnost GS55 Sazovice s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 8, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. GS55 Sazovice s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností GS55 Sazovice s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Libeň (Praha 8), U Pekařky 484/1A, PSČ 18000
Datum vzniku společnosti: 09.03.2010
IČO: 29206570

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 8

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Činnosti v oblasti nemovitostí, Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství,

Máte zkušenosti s firmou GS55 Sazovice s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024