Rate this post

Společnost GREEN PP, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha-Kunratice, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. GREEN PP, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností GREEN PP, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Kunratice (Praha-Kunratice), V Zeleném údolí 1377/8, PSČ 14800
Datum vzniku společnosti: 09.07.2008
IČO: 28418948

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha-Kunratice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Administrativní a kancelářské činnosti, Nespecializovaný velkoobchod, ,

Máte zkušenosti s firmou GREEN PP, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024