Rate this post

Společnost Green Gas DPB, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Paskov, okres Frýdek-Místek nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Green Gas DPB, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Green Gas DPB, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Paskov, Rudé armády 637, PSČ 73921
Datum vzniku společnosti: 01.03.1990
IČO: 494356

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Frýdek-Místek
Obec: Paskov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba počítačů, elektronických a optických přístrojů a zařízení, Výroba strojů a zařízení j. n., Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Výzkum a vývoj, Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků, Výroba plynu; rozvod plynných paliv prostřednictvím sítí

Máte zkušenosti s firmou Green Gas DPB, a.s.? Napište nám je do komentářů níže