Rate this post

Společnost green electricity s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Přimda, okres Tachov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. green electricity s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností green electricity s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Přimda, Kundratice 11, PSČ 34806
Datum vzniku společnosti: 20.04.2023
IČO: 19269811

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Tachov
Obec: Přimda

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Činnosti reklamních agentur, Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Univerzální administrativní činnosti, ,

Máte zkušenosti s firmou green electricity s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024