Rate this post

Společnost GERJA SUN s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Nový Šaldorf-Sedlešovice, okres Znojmo nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. GERJA SUN s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností GERJA SUN s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Nový Šaldorf-Sedlešovice, Nový Šaldorf, Hluboká 257, PSČ 67181
Datum vzniku společnosti: 31.07.2009
IČO: 28352459

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Znojmo
Obec: Nový Šaldorf-Sedlešovice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, , , ,

Máte zkušenosti s firmou GERJA SUN s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024