Rate this post

Společnost GasNet, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Ústí nad Labem-město, okres Ústí nad Labem nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. GasNet, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností GasNet, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Ústí nad Labem, Klíše, Klíšská 940/96, PSČ 40001
Datum vzniku společnosti: 02.06.2006
IČO: 27295567

Mapa:

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Ústí nad Labem
Obec: Ústí nad Labem-město

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Rozvod plynných paliv prostřednictvím sítí
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Elektroinstalační, instalatérské a ostatní stavebně instalační práce, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd, Reklamní činnosti, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost

Máte zkušenosti s firmou GasNet, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže