Rate this post

Společnost GAPA servis s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 10, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. GAPA servis s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností GAPA servis s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Michle (Praha 10), Bohdalecká 1460/8, PSČ 10100
Datum vzniku společnosti: 07.01.1993
IČO: 48115045

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 10

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu
Vedlejší činnosti firmy: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Lesní hospodářství a jiné činnosti v oblasti lesnictví, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Ostatní vzdělávání, Výstavba bytových a nebytových budov, Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace

Máte zkušenosti s firmou GAPA servis s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže