Rate this post

Společnost FVEA-group, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha-Kunratice, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FVEA-group, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FVEA-group, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Kunratice (Praha-Kunratice), Kunratická spojka 1637, PSČ 14800
Datum vzniku společnosti: 30.09.2008
IČO: 28457170

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha-Kunratice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Sportovní činnosti, Nespecializovaný velkoobchod,

Máte zkušenosti s firmou FVEA-group, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024