Rate this post

Společnost FVE VT SUN C2 s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Moravská Ostrava a Přívoz, okres Ostrava-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FVE VT SUN C2 s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FVE VT SUN C2 s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Ostrava, Moravská Ostrava, náměstí Biskupa Bruna 3347/1, PSČ 70200
Datum vzniku společnosti: 15.06.2010
IČO: 28628454

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Ostrava-město
Obec: Moravská Ostrava a Přívoz

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, Poradenství v oblasti řízení

Máte zkušenosti s firmou FVE VT SUN C2 s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024