Rate this post

Společnost FVE plus – Vysoká Libeň s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 7, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FVE plus – Vysoká Libeň s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FVE plus – Vysoká Libeň s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Holešovice (Praha 7), U průhonu 466/22, PSČ 17000
Datum vzniku společnosti: 15.09.2009
IČO: 28961005

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 7

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod, kromě motorových vozidel, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Poradenství v oblasti řízení, Administrativní a kancelářské činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Nespecializovaný velkoobchod

Máte zkušenosti s firmou FVE plus – Vysoká Libeň s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024