Rate this post

Společnost FVE Břasy s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Plzeň 3, okres Plzeň-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FVE Břasy s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FVE Břasy s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Plzeň, Jižní Předměstí, Bendova 1140/16, PSČ 30100
Datum vzniku společnosti: 16.12.2009
IČO: 29091292

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-město
Obec: Plzeň 3

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod s počítačovým a komunikačním zařízením ve specializovaných prodejnách, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Inženýrské činnosti a související technické poradenství, Příprava staveniště, Nespecializovaný velkoobchod,

Máte zkušenosti s firmou FVE Břasy s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024