Rate this post

Společnost Fotovoltaická elektrárna Hostovice s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 2, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Fotovoltaická elektrárna Hostovice s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Fotovoltaická elektrárna Hostovice s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Vinohrady (Praha 2), Jana Masaryka 252/6, PSČ 12000
Datum vzniku společnosti: 06.05.2010
IČO: 28721918

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 2

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod, kromě motorových vozidel, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Poradenství v oblasti řízení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Úklidové činnosti, Technické zkoušky a analýzy

Máte zkušenosti s firmou Fotovoltaická elektrárna Hostovice s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024