Rate this post

Společnost Flexi24 s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 1, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Flexi24 s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Flexi24 s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Staré Město, Na příkopě 392/9, PSČ 11000
Datum vzniku společnosti: 15.09.2022
IČO: 17539927

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 1

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod, kromě motorových vozidel, Reklamní činnosti, Administrativní a kancelářské činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Nespecializovaný velkoobchod, Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody

Máte zkušenosti s firmou Flexi24 s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024