Rate this post

Společnost FLEA Teplo s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Tachov, okres Tachov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FLEA Teplo s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FLEA Teplo s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Tachov, Vilémovská 1602, PSČ 34701
Datum vzniku společnosti: 22.05.2017
IČO: 6121438

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Tachov
Obec: Tachov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba strojů a zařízení j. n., Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení, Činnosti v oblasti informačních technologií, Výstavba bytových a nebytových budov, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Máte zkušenosti s firmou FLEA Teplo s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže