Rate this post

Společnost FINE DECORATING a.s. jejíž sídlo je v oblasti Most, okres Most nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FINE DECORATING a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FINE DECORATING a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Most, Chomutovská 2261/2, PSČ 43401
Datum vzniku společnosti: 21.12.2007
IČO: 28264967

Mapa:

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Most
Obec: Most

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba strojů a zařízení j. n., Ostatní zpracovatelský průmysl, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Výroba surového železa, oceli a feroslitin, plochých výrobků (kromě pásky za studena), tváření výrobků za tepla

Máte zkušenosti s firmou FINE DECORATING a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024