Rate this post

Společnost Farma SOLAR s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Moravská Ostrava a Přívoz, okres Ostrava-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Farma SOLAR s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Farma SOLAR s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Ostrava, Moravská Ostrava, Dr. Šmerala 2317/12, PSČ 70200
Datum vzniku společnosti: 13.05.2010
IČO: 29218454

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Ostrava-město
Obec: Moravská Ostrava a Přívoz

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost

Máte zkušenosti s firmou Farma SOLAR s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024