Rate this post

Společnost F O B O S spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Jablonec nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. F O B O S spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností F O B O S spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Jablonec nad Nisou, Liberecká 1281/150, PSČ 46601
Datum vzniku společnosti: 27.11.1991
IČO: 40230147

Mapa:

Kraj: Liberecký kraj
Okres: Jablonec nad Nisou
Obec: Jablonec nad Nisou

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní vzdělávání j. n., Výroba zámků a kování, Výstavba nebytových budov, Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.,

Máte zkušenosti s firmou F O B O S spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024