Rate this post

Společnost Entri a.s. jejíž sídlo je v oblasti Litomyšl, okres Svitavy nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Entri a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Entri a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Litomyšl, Litomyšl-Město, Mařákova 288, PSČ 57001
Datum vzniku společnosti: 02.03.2020
IČO: 9006010

Mapa:

Kraj: Pardubický kraj
Okres: Svitavy
Obec: Litomyšl

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s plynem prostřednictvím sítí
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Obchod s elektřinou, Nespecializovaný velkoobchod, Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost,

Máte zkušenosti s firmou Entri a.s.? Napište nám je do komentářů níže