Rate this post

Společnost ENES spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Nové Strašecí, okres Rakovník nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENES spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENES spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Nové Strašecí, Topinkova 1137, PSČ 27101
Datum vzniku společnosti: 13.08.1992
IČO: 46352155

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Rakovník
Obec: Nové Strašecí

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Ostatní stavební instalace, , ,

Máte zkušenosti s firmou ENES spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže