Rate this post

Společnost Enerstar s.r.o. v likvidaci jejíž sídlo je v oblasti Praha 2, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Enerstar s.r.o. v likvidaci se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Enerstar s.r.o. v likvidaci? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Nové Město (Praha 2), Karlovo náměstí 290/16, PSČ 12000
Datum vzniku společnosti: 13.01.2003
IČO: 26750287

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 2

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod, kromě motorových vozidel, Poradenství v oblasti řízení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Technické zkoušky a analýzy, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur,

Máte zkušenosti s firmou Enerstar s.r.o. v likvidaci? Napište nám je do komentářů níže