Rate this post

Společnost EnerSpot a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 10, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EnerSpot a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EnerSpot a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Vinohrady (Praha 10), Na Šafránce 1803/24, PSČ 10100
Datum vzniku společnosti: 24.11.2022
IČO: 17772770

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 10

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Obchod s plynem prostřednictvím sítí, Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody,

Máte zkušenosti s firmou EnerSpot a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024