Rate this post

Společnost Energotrans, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 4, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Energotrans, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Energotrans, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Michle (Praha 4), Duhová 1444/2, PSČ 14000
Datum vzniku společnosti: 30.11.1992
IČO: 47115726

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 4

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Technické zkoušky a analýzy, Elektrické instalace, Nespecializovaný velkoobchod,

Máte zkušenosti s firmou Energotrans, a.s.? Napište nám je do komentářů níže