Rate this post

Společnost ENERGOSUN a.s. jejíž sídlo je v oblasti Brno-střed, okres Brno-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENERGOSUN a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENERGOSUN a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brno, Brno-město, Mečová 358/8, PSČ 60200
Datum vzniku společnosti: 21.04.2008
IČO: 28386477

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno-střed

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n., Nespecializovaný velkoobchod, Ostatní informační činnosti j. n., Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur, Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost

Máte zkušenosti s firmou ENERGOSUN a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024