Rate this post

Společnost ENERGOAQUA, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Rožnov pod Radhoštěm, okres Vsetín nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENERGOAQUA, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENERGOAQUA, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Rožnov pod Radhoštěm, 1. máje 823, PSČ 75661
Datum vzniku společnosti: 13.05.1991
IČO: 15503461

Mapa:

Kraj: Zlínský kraj
Okres: Vsetín
Obec: Rožnov pod Radhoštěm

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Výroba, přenos a rozvod elektřiny, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Výstavba bytových a nebytových budov

Máte zkušenosti s firmou ENERGOAQUA, a.s.? Napište nám je do komentářů níže