Rate this post

Společnost ENERGO ŽIVONÍN s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 7, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENERGO ŽIVONÍN s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENERGO ŽIVONÍN s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha 7 – Holešovice, U Průhonu 1240/48, PSČ 17000
Datum vzniku společnosti: 16.12.2009
IČO: 29005060

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 7

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu a nespecializovaný velkoobchod v zastoupení, ,

Máte zkušenosti s firmou ENERGO ŽIVONÍN s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024