Rate this post

Společnost Energo Český Krumlov s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Český Krumlov, okres Český Krumlov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Energo Český Krumlov s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Energo Český Krumlov s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Český Krumlov, Plešivec, Pod Kaštany 181, PSČ 38101
Datum vzniku společnosti: 02.12.1992
IČO: 48201871

Mapa:

Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Český Krumlov
Obec: Český Krumlov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Poradenství v oblasti řízení, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách, Výroba měřicích, zkušebních a navigačních přístrojů, Výroba průmyslových chladicích a klimatizačních zařízení, Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace, Ostatní stavební instalace

Máte zkušenosti s firmou Energo Český Krumlov s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže