Rate this post

Společnost Energie MET s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha-Zličín, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Energie MET s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Energie MET s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Třebonice (Praha-Zličín), Řevnická 121/1, PSČ 15521
Datum vzniku společnosti: 02.10.2018
IČO: 7512376

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha-Zličín

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod, kromě motorových vozidel, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Poradenství v oblasti řízení, Administrativní a kancelářské činnosti, Přenos elektřiny, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Máte zkušenosti s firmou Energie MET s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024