4.1/5 - (18 votes)

Žádné sankce ani poplatky neplynou ze smluv, které jsou uzavřeny se společností Fonergy, s. r. o. Tento dodavatel patří mezi české společnosti, které dodávají elektřinu a plyn do domácností, jež s nimi zůstávají především z vlastní vůle a díky vzájemné spokojenosti, nikoliv kvůli tomu, že je k tomu zavazuje smlouva. Smlouva je navíc zřizována na dobu neurčitou. Pokud se zákazník rozhodne rozpustit vzájemné vztahy s Fonergy, s. r. o., není třeba se obávat, že by je pomocí nepříjemných telefonních hovorů lákali zpět.

Výhodou společnosti Fonergy, s. r. o. je rozhodně cena, kterou si za poskytované dodávky plynu nebo elektřiny účtuje. Jedná se totiž o jednu z nejvýhodnějších na českém trhu. Nenajdete zde ceny za akční nabídky, protože právě ty jsou mnohdy jen krátkodobé, které v sobě ještě nesou i řadu podmínek. Osobní přístup a vynikající zákaznický servis jsou dalšími plusy, kterými Fonergy, s. r. o. vyniká.

Své služby Fonergy, s. r. o. nabízí nejen maloodběratelům, ale dominují také v kategorii „velkoodběr“. Ta je však možná jen s určitou roční spotřebou plynu (nad 630 MWh) a elektřiny, která se odvíjí od napěťové hladiny VN a VVN.

Naposledy upraveno: 2.4.2017

Štítky: