Rate this post

Společnost ENERGI DANMARK A/S Česká republika, odštěpný závod jejíž sídlo je v oblasti Praha 1, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENERGI DANMARK A/S Česká republika, odštěpný závod se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENERGI DANMARK A/S Česká republika, odštěpný závod? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Nové Město (Praha 1), Václavské náměstí 838/9, PSČ 11000
Datum vzniku společnosti: 03.06.2014
IČO: 3047440

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 1

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Administrativní a kancelářské činnosti, Nespecializovaný velkoobchod, Obchod s plynem prostřednictvím sítí

Máte zkušenosti s firmou ENERGI DANMARK A/S Česká republika, odštěpný závod? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024