Eneka s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze

3.1/5 - (98 votes)

Jednou z nejvýhodnějších společností, které dodávají energii na území České republiky, je i Eneka, s. r. o., jež je známá především svým skvělým servisem a také především tím, že se zaměřuje na skutečné potřeby svých klientů. Při podpisu smlouvy s Eneka, s. r. o. si můžete být zcela jisti, že se vás v budoucnu nedotknou žádné poplatky, jichž si při přečtení smlouvy nevšimnete. Žádné poplatky za aktivaci či deaktivaci, za garanci nebo za fakturu poštou. Případné možné sankce se při ukončení smlouvy taktéž vyhnou klientům velkým obloukem.

Eneka, s. r. o. má mimo jiné také velký podíl zelené energie, což jistě ocení velká většina těch, kteří stále hledají společnost, do jejichž rukou vloží svou důvěru v otázce elektrické energie či plynu. Zaručená je také optimalizace odběru elektřiny i plynu. Pakliže by se vyskytly nečekané poruchy či jiné technické problémy, bezproblémová komunikace s Eneka, s. r. o. je následně velmi rychlá a bez čekání.

3 komentáře

  1. Když platíte, tak jste IN, nedejbože že se dostanete ne vlastní vinou do sraček, tak Vás odstřihnou a když už mám finance na srovnánípohledávek, tak je třeba odstranit plynoměr zaplatit nedoplatek a potom si mohu milostivě najít jiného dodavatele, nechat si namontovat nový plynoměr a začít fungovat pod jinou vlajkou. Dosti odporné jednání. Běda těm, co se dostanou za hranicí chudoby

  2. 3 uplynulá období spokojenost. Letos v kvetnu proběhlo poslední vyúčtování a včera mi došli tři opravné faktury s doúčtováním ceny za distribuci, v součtu za 21 tisíc. Vše bez jediného slova vysvětlení nebo jakékoliv omluvy. Přitom na každé z dříve vystavených řádných faktur je položka „celková cena za dodávku elektřiny, distribuci a ostatní služby. Takže odvolání a současně budu kontaktovat právníka a ERU a hledat nového dodavatele.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *