3.8/5 - (17 votes)

Elimon, a. s. působí na trhu již od roku 2004. Tato česká licencovaná společnost zaměřující se na dodávání plynu a elektřiny se řadí k těm společnostem tohoto zaměření, která nabízí ty nejlevnější energie. Český energetický trh však ovládla nejen nízkou cenou, ale především i tím, že klade důraz na spokojenost svých klientů. Zákazníci u Elimon, a. s. jsou totiž vždy na prvním místě. Ovšem první místo současně sdílí zákazníci i s vysokou kvalitou servisu, o kterou se Elimon, a. s. také řádně snaží.

Každý zákazník si však od dodavatele plynu a elektřiny slibuje nejen příznivou cenu, ale také to, aby se společnost zaměřovala na jejich skutečné potřeby a přání. Proto Elimon, a. s. není jen klasickým dodavatelem energií, ale snaží se o to, aby byl pro své klienty i společníkem pro život. Kladou tedy důraz na pěstování důvěry a také i spolehlivosti z obou stran.

Zákazníci Elimon, a. s. jistě ocení možnost uzavření smlouvy na dobu neurčitou a taky odměnu za věrnost, kterou jim společnost následně poskytuje.

Naposledy upraveno: 2.4.2017

Štítky: