Rate this post

Společnost Ene Sun, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Horka nad Moravou, okres Olomouc nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Ene Sun, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Ene Sun, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Horka nad Moravou, Olomoucká 612/34, PSČ 78335
Datum vzniku společnosti: 22.12.2008
IČO: 28569652

Mapa:

Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Olomouc
Obec: Horka nad Moravou

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Technické zkoušky a analýzy

Máte zkušenosti s firmou Ene Sun, a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024