Rate this post

Společnost EMBRA Solar s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Tišnov, okres Brno-venkov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EMBRA Solar s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EMBRA Solar s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Tišnov, U Lubě 288, PSČ 66603
Datum vzniku společnosti: 05.06.2010
IČO: 29220301

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-venkov
Obec: Tišnov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, , , ,

Máte zkušenosti s firmou EMBRA Solar s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024