E.ON Energie, a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

E.ON Energie, a.s. zkušenosti, recenze a diskuze
3.4 (68.57%) 7

Společností, které nabízí dovoz energií na území České republiky, je v dnešní době spousta. Konkurenční boje svádějí v různých otázkách. Například se jedná o otázku ceny, zákaznického servisu a jiného. Mezi jednu z nejvýhodnějších firem nabízejících tyto služby patří samozřejmě i E.ON Energie, a. s., která obchoduje s elektrickou energií a plynem na českém trhu. Provádí nákupy energií, plní právní zadání, připravuje kontrakty se zákazníky a také má na starosti svůj management.

Cenově se jedná u E.ON Energie, a. s. o velmi výhodné dodávky energie. Spokojenost zákazníků je jednoznačně také na místě. Za tu může zejména profesionální zákaznický servis, který je složen pouze s proškolených zaměstnanců. Jen ti totiž zaručí kvalitní služby.

Tradičním partnerem české energetiky je skupina E.ON už od roku 1998. Cenově výhodnou elektrickou energii odebírá přes milion zákazníků sídlící na území České republiky. Co se týče plynu, tak se do rukou této společnosti vložilo přes dvě stě zákazníků.Napište vaše zkušenosti s touto firmou:

1 komentář k E.ON Energie, a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

  1. Karel Mařík napsal:

    vynikající plyn i elektřina za bezkonkurenční ceny, jako živnostník a majitel několika obytných objektů vím že pro podnikatele je to nejlepší volba, dá se domluvit i individuální plán.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.