Rate this post

Společnost ELEKTROM HB s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Havlíčkův Brod, okres Havlíčkův Brod nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ELEKTROM HB s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ELEKTROM HB s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Havlíčkův Brod, U Traplů 3532, PSČ 58001
Datum vzniku společnosti: 01.10.1992
IČO: 47454725

Mapa:

Kraj: Kraj Vysočina
Okres: Havlíčkův Brod
Obec: Havlíčkův Brod

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod, kromě motorových vozidel, Bezpečnostní a pátrací činnosti, Výroba optických a elektrických kabelů, elektrických vodičů a elektroinstalačních zařízení, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Výroba komunikačních zařízení, Výroba elektrických rozvodných a kontrolních zařízení

Máte zkušenosti s firmou ELEKTROM HB s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže